GJM0225C1E5R2BB01L
DigiKey Part Number
490-GJM0225C1E5R2BB01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0225C1E5R2BB01L
Description
CAP CER 5.2PF 25V C0G 01005
Detailed Description
5.2 pF 25V Ceramic Capacitor