GJM0225C1C7R7WB01L
DigiKey Part Number
490-GJM0225C1C7R7WB01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0225C1C7R7WB01L
Description
CAP CER 7.7PF 16V C0G 01005
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7.7 pF 16V Ceramic Capacitor