GCQ1555C1H4R1DB01J
DigiKey Part Number
490-GCQ1555C1H4R1DB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCQ1555C1H4R1DB01J
Description
CAP CER 4.1PF 50V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4.1 pF 50V Ceramic Capacitor