GCQ1555C1H3R3BB01J
DigiKey Part Number
490-GCQ1555C1H3R3BB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCQ1555C1H3R3BB01J
Description
CAP CER 3.3PF 50V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3.3 pF 50V Ceramic Capacitor