GCQ1555C1H2R7CB01J
DigiKey Part Number
490-GCQ1555C1H2R7CB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCQ1555C1H2R7CB01J
Description
CAP CER 2.7PF 50V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.7 pF 50V Ceramic Capacitor