GCG31MR91H224KA03K
DigiKey Part Number
490-GCG31MR91H224KA03KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG31MR91H224KA03K
Description
CAP CER 0.22UF 50V X8R 1206
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
0.22 µF 50V Ceramic Capacitor