GCG21BL81C334MA01L
DigiKey Part Number
490-GCG21BL81C334MA01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG21BL81C334MA01L
Description
CAP CER 0.33UF 16V X8L 0805
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
0.33 µF 16V Ceramic Capacitor