GCG2165G1H392JA01J
DigiKey Part Number
490-GCG2165G1H392JA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG2165G1H392JA01J
Description
CAP CER 3900PF 50V X8G 0805
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3900 pF 50V Ceramic Capacitor