GCG2165G1H272GA01J
DigiKey Part Number
490-GCG2165G1H272GA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG2165G1H272GA01J
Description
CAP CER 2700PF 50V X8G 0805
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2700 pF 50V Ceramic Capacitor