GCG188R92A104KA03J
DigiKey Part Number
490-GCG188R92A104KA03JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG188R92A104KA03J
Description
CAP CER 0.1UF 100V X8R 0603
Detailed Description
0.1 µF 100V Ceramic Capacitor