GCG1887U2A682JA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1887U2A682JA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1887U2A682JA01D
Description
CAP CER 6800PF 100V U2J 0603
Detailed Description
6800 pF 100V Ceramic Capacitor