GCG1885G2A431GA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1885G2A431GA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1885G2A431GA01D
Description
CAP CER 430PF 100V X8G 0603
Detailed Description
430 pF 100V Ceramic Capacitor