GCG1885G2A270GA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1885G2A270GA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1885G2A270GA01J
Description
CAP CER 27PF 100V X8G 0603
Detailed Description
27 pF 100V Ceramic Capacitor