GCG1885G2A131FA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1885G2A131FA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1885G2A131FA01D
Description
CAP CER 130PF 100V X8G 0603
Detailed Description
130 pF 100V Ceramic Capacitor