GCG1885G1H121GA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1885G1H121GA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1885G1H121GA01D
Description
CAP CER 120PF 50V X8G 0603
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
120 pF 50V Ceramic Capacitor