GCG155L81E682MA01D
DigiKey Part Number
490-GCG155L81E682MA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG155L81E682MA01D
Description
CAP CER 6800PF 25V X8L 0402
Detailed Description
6800 pF 25V Ceramic Capacitor