GCG155L81C153MA01D
DigiKey Part Number
490-GCG155L81C153MA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG155L81C153MA01D
Description
CAP CER 15000PF 16V X8L 0402
Detailed Description
15000 pF 16V Ceramic Capacitor