GCG1555G1H9R0DA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H9R0DA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H9R0DA01D
Description
CAP CER 9PF 50V X8G 0402
Detailed Description
9 pF 50V Ceramic Capacitor