GCG1555G1H6R8BA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H6R8BA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H6R8BA01J
Description
CAP CER 6.8PF 50V X8G 0402
Detailed Description
6.8 pF 50V Ceramic Capacitor