GCG1555G1H3R9DA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H3R9DA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H3R9DA01J
Description
CAP CER 3.9PF 50V X8G 0402
Detailed Description
3.9 pF 50V Ceramic Capacitor