GCG1555G1H2R6BA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H2R6BA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H2R6BA01J
Description
CAP CER 2.6PF 50V X8G 0402
Detailed Description
2.6 pF 50V Ceramic Capacitor