GCG1555G1H2R3DA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H2R3DA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H2R3DA01D
Description
CAP CER 2.3PF 50V X8G 0402
Detailed Description
2.3 pF 50V Ceramic Capacitor