GCG1555G1H1R4BA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555G1H1R4BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555G1H1R4BA01D
Description
CAP CER 1.4PF 50V X8G 0402
Detailed Description
1.4 pF 50V Ceramic Capacitor