GCG1555C1H9R5BA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555C1H9R5BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555C1H9R5BA01D
Description
CAP CER 9.5PF 50V C0G 0402
Detailed Description
9.5 pF 50V Ceramic Capacitor