GCG1555C1H8R6DA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1555C1H8R6DA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555C1H8R6DA01J
Description
CAP CER 8.6PF 50V C0G 0402
Detailed Description
8.6 pF 50V Ceramic Capacitor