GCG1555C1H8R4BA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555C1H8R4BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555C1H8R4BA01D
Description
CAP CER 8.4PF 50V C0G 0402
Detailed Description
8.4 pF 50V Ceramic Capacitor