GCG1555C1H1R5CA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1555C1H1R5CA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555C1H1R5CA01D
Description
CAP CER 1.5PF 50V C0G 0402
Detailed Description
1.5 pF 50V Ceramic Capacitor