GCG1555C1H1R0DA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1555C1H1R0DA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1555C1H1R0DA01J
Description
CAP CER 1PF 50V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1 pF 50V Ceramic Capacitor