GCG1550C1H9R2DA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H9R2DA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H9R2DA01D
Description
CAP CER 9.2PF 50V CHA 0402
Detailed Description
9.2 pF 50V Ceramic Capacitor