GCG1550C1H5R2DA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H5R2DA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H5R2DA01J
Description
CAP CER 5.2PF 50V CHA 0402
Detailed Description
5.2 pF 50V Ceramic Capacitor