GCG1550C1H4R4DA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H4R4DA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H4R4DA01D
Description
CAP CER 4.4PF 50V CHA 0402
Detailed Description
4.4 pF 50V Ceramic Capacitor