GCG1550C1H3R8BA01J
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H3R8BA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H3R8BA01J
Description
CAP CER 3.8PF 50V CHA 0402
Detailed Description
3.8 pF 50V Ceramic Capacitor