GCG1550C1H3R7CA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H3R7CA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H3R7CA01D
Description
CAP CER 3.7PF 50V CHA 0402
Detailed Description
3.7 pF 50V Ceramic Capacitor