GCG1550C1H3R1DA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H3R1DA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H3R1DA01D
Description
CAP CER 3.1PF 50V CHA 0402
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3.1 pF 50V Ceramic Capacitor