GCG1550C1H220GA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H220GA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H220GA01D
Description
CAP CER 22PF 50V CHA 0402
Detailed Description
22 pF 50V Ceramic Capacitor