GCG1550C1H180GA01D
DigiKey Part Number
490-GCG1550C1H180GA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GCG1550C1H180GA01D
Description
CAP CER 18PF 50V CHA 0402
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 pF 50V Ceramic Capacitor