DLW32MH101XK2L
DigiKey Part Number
490-18059-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18059-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18059-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW32MH101XK2L
Description
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 3.36Ohm
EDA/CAD Models
DLW32MH101XK2L Models
Category
Voltage Rating - DC
50V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max)
0.098" (2.50mm)
Inductance @ Frequency
100 µH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
100mA
Base Product Number
DC Resistance (DCR) (Max)
3.36Ohm