DK11XEA470K86RAH01 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 3.164
Datasheet
47 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor SL Nonstandard SMD