BLM03PX800SN1D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
In Stock: 0
Datasheet
80 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 1A 130mOhm