WTDXA54SAJTB-C45 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Image for WTDXA54SAJTB-C45 is not available
WTDXA54SAJTB-C45
DigiKey Part Number
4134-WTDXA54SAJTB-C45-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WTDXA54SAJTB-C45
Description
WTDXA54SAJTB-C45
Detailed Description
54 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Features
Jackscrew
Number of Positions
54
Pitch
0.100" (2.54mm)