Image for WTDVA60PJTB is not available
WTDVA60PJTB
DigiKey Part Number
4134-WTDVA60PJTB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WTDVA60PJTB
Description
WTDVA60PJTB
Detailed Description
60 Position Rectangular Plug Connector Crimp Gold 22 AWG
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Features
Mounting Flange
Number of Positions
60
Pitch
0.100" (2.54mm)