Image for WTDVA26PSY is not available
WTDVA26PSY
DigiKey Part Number
4134-WTDVA26PSY-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WTDVA26PSY
Description
WTDVA26PSY
Detailed Description
26 Position Rectangular Plug Connector Crimp Gold 22 AWG
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Features
Board Guide
Number of Positions
26
Pitch
0.100" (2.54mm)