0502128000-10-L8-D
DigiKey Part Number
0502128000-10-L8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-10-L8-D
Description
10" PRE-CRIMP 3048 BL001 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
EDA/CAD Models
0502128000-10-L8-D Models
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Blue
Length
10.0" (254.0mm)