0039000181-11-W2-D
DigiKey Part Number
0039000181-11-W2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000181-11-W2-D
Description
11" PRE-CRIMP A2016 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Socket
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2016 BROWN
11" PRE-CRIMP A2016 GREEN
11" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 WHITE
3" PRE-CRIMP A2016 WHITE
4" PRE-CRIMP A2016 WHITE
5" PRE-CRIMP A2016 WHITE
6" PRE-CRIMP A2016 WHITE