0008500113-12-L8-D
DigiKey Part Number
0008500113-12-L8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-L8-D
Description
12" PRE-CRIMP A3048 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A3048 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3048 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A3048 GREEN
12" PRE-CRIMP A3048 ORANGE
12" PRE-CRIMP A3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3048 BLUE
3" PRE-CRIMP A3048 BLUE
4" PRE-CRIMP A3048 BLUE
5" PRE-CRIMP A3048 BLUE
6" PRE-CRIMP A3048 BLUE