0008500113-05-V6-D
DigiKey Part Number
0008500113-05-V6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-V6-D
Description
5" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
Customer Reference
Detailed Description
Violet 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Violet
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A3049 BLACK
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BLUE
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A3049 BROWN
5" PRE-CRIMP A3049 GREEN
5" PRE-CRIMP A3049 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
3" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
4" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
6" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
8" PRE-CRIMP A3049 VIOLET