0002062101-11-W9-D
DigiKey Part Number
0002062101-11-W9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-11-W9-D
Description
11" PRE-CRIMP A2103 WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 11.0" (279.4mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
White
Contact End
Pin to Pin
Length
11.0" (279.4mm)
Alternate Color
11" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
11" PRE-CRIMP A2103 BROWN
11" PRE-CRIMP A2103 GREEN
11" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 WHITE
3" PRE-CRIMP A2103 WHITE
4" PRE-CRIMP A2103 WHITE
5" PRE-CRIMP A2103 WHITE
6" PRE-CRIMP A2103 WHITE