TERM-25W-183N+
DigiKey Part Number
3157-TERM-25W-183N+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TERM-25W-183N+
Description
TERMINATION 25W, DC 18 GHZ, 50
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Terminator Coax Connector Plug, Male Pin N Type 50 Ohms
Category
Connector Type
Plug, Male Pin
Manufacturer
Mini-Circuits
Frequency - Max
18 GHz
Packaging
Box
Impedance
50 Ohms