RMK-3-1262+
DigiKey Part Number
3157-RMK-3-1262+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-RMK-3-1262+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-RMK-3-1262+DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RMK-3-1262+
Description
MLTPLR, OUTPUT 6750 - 12600 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Frequency Multiplier General Purpose 6.75GHz ~ 12.6GHz Up/Down Converter
Category
Frequency
6.75GHz ~ 12.6GHz