RDP-50-2R15+
DigiKey Part Number
3157-RDP-50-2R15+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RDP-50-2R15+
Description
DIPLEXER, DC-50/950-2150 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 0Hz ~ 50MHz / 950MHz ~ 2.15GHz 16-SMD, No Lead
Category
Frequency Bands (Low / High)
0Hz ~ 50MHz / 950MHz ~ 2.15GHz